KURUMSAL


♦ HAKKIMIZDA

İstanbulUzman 6331 sayılı İş Güvenliği kanunu ve ilgili yönetmelikleri gereği Periyodik Teknik Kontrol ve İş Güvenliği Ortam Ölçümleri yapmaktadır. İşletme içindeki Basınçlı Kaplar (Buhar Kazanı, Kalorifer Kazanı, Sıcak Su Kazanı, Otoklav Kazanı, Kompresör Tankı, Boyler vb.) ile Kaldırma İletme Makinaları (Vinç, Asansör, Forklift, Lift, Ceraskal vb.) ekipmanların  standart ve mevzuatlarda belirtilen şartlar çerçevesinde konusunda uzman mühendis ve teknik elemanlar tarafından periyodik olarak kontrollerini sağlamaktadırlar. Bunun yanısıra iş güvenliği ortam ölçümlerini de (Gürültü, Aydınlatma, Termal Konfor, Toz, Titreşim vb.) aynı titizlik ve özveriyle yapmakta ve raporlamaktadır.

♦ VİZYONUMUZ

Yaptığımız ve yapacağımız yatırımla sektörde müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını en hızlı ve doğru biçimde yerine getirmek, gelişime ve değişime açık olup çözüm odaklı çalışmaktır.

♦ MİSYONUMUZ

Değişime ve gelişime maksimum uyum sağlayarak sektörün en göze çarpan ve lider kuruluşu olup, müşterilerimizin isteklerine ve beklentilerine hızlı ve doğru biçimde cevap vermektir.

♦ KALİTE POLİTİKASI

Mevcut ve olası müşterilerin isteklerini karşılamak ve müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak,

  • Kalite yönetim sistemi gereklerini yerine getirmek, sistemin güvenli çalışmasını ve sürekli gelişmesini sağlamak,
  • Ekibimizin performansını yüksek tutmak,
  • Yeniliğe açık olmak, en son teknolojiyi kullanmak ve her zaman daha iyiyi aramak,
  • İş güvenliği ve çevrenin korunması konularında duyarlı ve dikkatli olmak,
  • Faaliyetlerimizi kanunlara ve standartlara uygun olarak sürdürmek,